כרם התימנים היא שכונה שמושכת אליה אנשים מכל רחבי הארץ והעולם ולא רק בגלל אופייה העתיק וההיסטוריה המפוארת או בגלל שוק הכרמל שמכבד אותה בנוכחותו אלא גם בשל העובדה שהשכונה התל אביבית העתיקה הזו כוללת כמעט בכל פינה מסעדה, בית קפה או בר מיוחדים שמציעים את שפע מרכולתם ובמחירים שווים לכל כיס.

בלב ליבה של שכונת כרם התימנים שוכנת מסעדה קטנה ומתוקה שהוקמה לפני כ – 15 שנה. ממקום סודי וכמוס שרק מפה לאוזן יכולתם לדעת על הקסמים המתרחשים בה הפכה המסעדה למוקד עלייה לרגל של אנשים מכל רחבי תל אביב והסביבה בכל ימות השבוע ובמיוחד ביום שבת.
בשבת, אם הזמנתם מקום מראש והיה לכם מזל, ימתינו לכם שני סירי חמין ענקיים, האחד חמין טבעוני והשני חמין בשרי ולמען האמת – שניהם גרמו לנו ללקק את האצבעות.

מה בחמין?
ביצה, שעועית שחורה, לבנה ובובס, חיטה, בצל ולא מעט תפוחי אדמה גדולים שלמים. הטוויסט של החמין הנ"ל מצוי בפיקנטיות המעודנת ובמידת נוזל מדויקת כך שאפשר לנגב את הרוטב המטריף.
מסביב לחמין: חלה של שבת, חזרת אדומה וחמוצים.
המחיר: חמין צמחוני – 45 שקלים. בשרי – 52 שקלים.

המסעדה מקבלת באהבה את כל בני האדם באשר הם ונרשמה בפי המון חברים בקהילה הגאה כמסעדה גיי פרנדלי לחלוטין אז בפעם הבאה שמתחשק לכן/ם לאכול חמין – תזכרו את האופציה המושלמת הזו.

המטבחון – רבי עקיבא 18, כרם התימנים, תל אביב